Moje Serducha :* ;D

poniedziałek, 20 stycznia 2020

Kochani chciałabym podzielić się Wami wrażeniami z najpiękniejszego dnia w moim życiu - 24.08.2019 wzięłam z moim ukochanym partnerem upragniony ślub. Od samego rana zapowiadał się piękny, słoneczny i gorący dzień.
 Podczas ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego, po 5 latach związku, POWIEDZIELIŚMY sobie  - "TAK". Po skończonej ceremonii ślubnej udaliśmy się na salę do Restauracji Dwór Spalice, gdzie czekał na nas profesjonalny duet Dj'ów Raf&Mike. Duet tworzą Rafał i Michał doświadczeni DJ z bardzo długim stażem i bogatym doświadczeniem.
Na początku duet przywitał nas oraz naszych gości marszem weselnym. Przez mikrofon Rafał złożył nam życzenia, po czym oznajmił, że za chwilę zaśpiewamy gromkie sto lat młodej parze  i zaprosił mężczyzn, aby podeszli do stolika i podali lampkę szampana wszystkim kobietom. Nadszedł ten czas, cała sala w kołeczku wypełniona czekała, by zaśpiewać z uśmiechem Sto Lat za nasza nową drogę życia. Wszyscy gotowi do zaśpiewania sto lat? Zapytał Rafał, po czym nasi goście oznajmili - Tak!!!! W tym momencie zagrany został podkład, a wszyscy śpiewali razem z duetem Raf&Mike.
Po odśpiewaniu, DJ zaprosił wszystkich na obiad. Kiedy wszyscy zjedli nadszedł długo oczekiwany moment, zwany pierwszym tańcem młodej pary. Ten szczególny moment wzruszający nie tylko dla młodej pary ale i dla gości..W głośnikach usłyszeliśmy wybrana przez nas romantyczna piosenkę. DJ zaprosił wszystkich gości na sale, a my mogliśmy zacząć tańczyć,przywitani brawami. Po tej wspanialej chwili DJ zaprosili wszystkich do zabawy. Zaczęli blok muzyczny od najlepszych hitów lat 80-tych, 90-tych, Italo Disco, Disco Polo, Polska muzyka,  aż po nowsze utwory z list radiowych, które są na czasie. Muszę przyznać, że ten duet wie, co robi, wie jak grać, jak dobierać utwory, kiedy goście są na parkiecie. Bogaty repertuar muzyczny i naprawdę bardzo dobrze wyselekcjonowane utwory sprawiają, że z parkietu nie chce się zejść.
Mają niesamowite poczucie smaku i stylu w tym, co robią. Posiadają profesjonalny sprzęt OŚWIETLENIOWO-NAGŁOŚNIENIOWY, dzięki czemu na sali tworzy się niepowtarzalny klimat. Byłam naprawdę pod niesamowitym wrażeniem.
 Wszyscy zaproszeni goście bardzo chwalili, muzykę, sprzęt oraz to jak dzięki naszym DJ'om impreza została prowadzonana. Z całego serca polecam ich, jeśli organizujesz dowolną imprezę okolicznościową. To naprawdę bardzo dobry wybór i nie będą to zmarnowane pieniądze..  Wynajmując ich na przyjęcie weselne, nie musiałam się niczym martwić, jeśli chodzi o oprawę muzyczną i samo prowadzenie.. Nie dość, że świetnie grają są prawdziwymi wodzirejami.. Przed weselem omówiliśmy listę piosenek, które chce usłyszeń, z całą resztą zdałam się na profesjonalistów i była to świetna decyzja.Wybawilam się za wszystkie czasy❤️❤️❤️❤️🍾🍾🍾🍾🍾. Ten dzień zostanie na długo nie tylko w naszej ale i naszych gości pamięci.
Jeśli chcesz się dowiedzieć, zapraszam Cię na ich oficjalną stronę

  https://www.djrafandmike.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziekuje za wszystkie komentarze,dzieki nim wiem,ze moje starania nie ida na marne;);*.W miare mozliwosci odpowiadam na biezaco.Jesli Ci sie podoba zaobserwuj dzieki temu bede mogla sledzic na biezaco Twoje posty:).